Image

SVATBY

SVATBA, A HOSTINA V HOTELU Kamenný vrch

Svatební den je plný radosti a dojetí, je nejkrásnější a nejromantičtější den v životě páru.Příprava svatby, svatebního obřadu a svatební hostiny je těžkou úlohou pro snoubence. Zajistit jídelní menu svatební hostiny, vybrat fotografa na svatbu a svatební hudbu včetně živé kapely.

Náročné plánování svatby Vám umíme zjednodušit. Hotel Kamenný vrch je příjemný místem, kde můžete strávit Vaši svatbu společně se svatebčany.

Svatebčané u nás neplatí pronájem restaurace

Pro svatebčany zajistíme uzavřenou společnost restaurace

Novomanželé mají v den svatby svatební pokoj zdarma 

Zajistíme výzdobu stolů, aranž květin vše pro Váš jedinečný den

-Image

PROSTORY RESTAURACE:

Moderní prostory hotelu Kamenný vrch jsou připraveny na Vaši svatbu. Restaurace s výhledem na přilehlý parčík a jednoduchý styl je ideální pro nejkrásnější chvíle.

Dekorace prostor začíná od dekorace stolů a přechází v celkovou stylizaci prostor. Výzdobu restaurace ponecháme Vaší fantazii.

Prostory restaurace pro svadbu nabízí posezení pro 50 osob. Rozložení posezení v restauraci sestavíme dle Vaší organizace svatby a zasedacího pořádku svatebčanů. Každá svatba vyžaduje mnoho zázemí pro její přípravu. Samotný svatební fotograf a kameraman potřebuje prostory pro odložení fotoaparátu. I s tímto Vám vyjdeme vstříc.

Svatebčany ubytujte v našem hotelu s bonusem. Svatební nabídky sestavujeme vždy individuálně a jen pro Vás.

Image

SVATEBNÍ HOSTINA

Svatební hostinu lze připravit dle Vašeho přání nebo můžete využít rad našeho personálu. Svatebčané ocení pečlivě sestavené svatební menu.

Cena svatby ovlivňuje konečnou podobou Vaší hostinu. Základním parametrem od kterého se může nabídka našeho personálu odvíjet je cena za osobu. Svatební hostina může být navržena ve stylu levné svatby. Lze se vydat opačným směrem a vyhovět individuálním požadavkům svatby na klíč.

Zajistíme komplexní gastronomický servis. Zvolte si počet chodů, upřesněte složení hostů dle věkové kategorie a nastavte cenu za osobu. Připravíme Vás několik návrhů netradiční svatby v hotelu .
Příprava svatební hostiny není z naší strany limitováno časem. Pracujeme rychle. Pokud přijdete s dostatečným časovým předstihem, důsledněji poradíme s volbou jednotlivých jídel a snoubení jídla s pitím.